Beyaz eşyalarda dev bir markadır. Kalitesi ve dayanıklı ürünleriyle dikkat çeken şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Amana Beyaz Eşya Servisi, müşterilere teknolojik ürünlerin yanı sıra arıza veya bakım yapılması gerektiğinde yardımcı olmaktadır. Amana İstanbul Teknik Servisi Aynı zamanda beyaz eşya konseptinde belli bölümlere ayırarak kalitesini artırmıştır. servisi’ne ulaşarak buzdolabınızdaki arızaları kolayca tamir edebileceksiniz. Buzdolabındaki problemlerden bahsetmek gerekirse, iki kapılı buzdolabınız yoksa, yeterince soğutmayın. İlk önce kabini boşaltacaksınız. Sonra buzdolabında biriken karı beklemek zorundayız. Elbette, bu sadece motor distorsiyonu ile ilgili olmayabilir. Kapaktaki mıknatıslar da kontrol edilmelidir. Bununla ilgili bir sorun varsa, dolabınız kar yağacak. Tek kapılı bir buzdolabında yaşıyorsanız, kapağı kontrol etmeli ve ardından fincan çayınızı kabinin dışına çıkmasını beklemelisiniz. Bu etkinlikten sonra bize ulaştığınız sorunu çözmek için yeterlidir.

Amana İstanbul Teknik Servisi

Amana Bulaşık Makinesi Servisi ile problemlerinizi bulaşık makinenizde çözmede yer alıyorsunuz. Elektronik cihazlar zamanla bazı problemlerle karşılaşabilir. Bunlar bazen teknik ve bazen de sorunlu olabilir. Örneğin, bulaşık makineniz su almıyorsa, bu bir problemdir. Bunun bazı nedenleri olabilir. Su giriş vanası (ventil) hasar görebilir. Bunun kontrol edilmesi gerekiyor. Amana Servisi Pompa motoru hasar görebilir. Bu parçaya kısa devre yaptırmak bulaşık makinesinin su almamasına neden olur. Bir başka sebep ise muslukların kapalı olmasıdır. Bu yüzden muslukları da kontrol etmek önemlidir.

Beykoz Amana Servisi

Amana Çamaşır Makinesi Servisi, çamaşır makinenizde yaşayacağınız sorunları çözmek için de çalışıyor. Çamaşır makinelerinde yaşanan problemlerden bahsetmek; Makineye su vermemesi, kazanın dönmemesi, dönmemesi, suyu tahliye etmemesi, kapıyı kilitlemek veya kilidini açmak, suyu tahliye etmek, sesle çalışmak, yürümek, diğer servis tiplerini belirtmek ; Beykoz Amana Servisi  Amana Kurutma Makinesi Servisi, Amana Derin Dondurucu Servisi. Amana Istanbul Servis olarak, İstanbulluların tüm beyaz eşya sorunlarına yardım ediliyor.
20 yıllık tecrübemizle, Asya Teknik Servisimiz Amana beyaz eşyalarınız için tamir, bakım ve yedek parça temin edebilirsiniz. İstanbul’daki tüm mekanların kolaylıkla ulaşabileceği bir şube ağı ve servis ağı var.

Çağrı merkezimize ulaştığınızda, yaşadığınız problemle ilgili genel bilgiler için birkaç soru sorulur. Teknik personelimizin sizin için en uygun zamanda size ulaşması için randevu alınacaktır. Uzman teknisyenlerimiz, yaşadığınız problemleri etkili ve kalıcı bir şekilde çözmek için ne gerekiyorsa yapacaklardır.

Amana Servis Beykoz

Amana servisi hariç sorularınızı ve önerilerinizi bekliyoruz. Ayrıca, sadece arıza durumunda değil, aynı zamanda cihazların sağlıklı performansını yüksek performansla korumak için bakım çalışmaları yapabilmeniz için bizi arayabilirsiniz.

Sarıyer Amana Hizmet ve diğer bölgelerimizde kaliteli Amana servisi için TSE sertifikalı teknik servis şirketimizden yararlanabilirsiniz. Sadece arıza durumunda değil, aynı zamanda beyaz eşyalarınızı uzun ömürlü hale getiriyorsunuz ve düzenli olarak bakım yapmaları ve böylece çalışmalarını sağlıklı koşullarda sürdürmeleri gerekiyor. Amana Servis Özellikle sağlık, bakım ve temizlik için büyük önlemleri olan buzdolapları gibi cihazlar çok önemlidir. Asya Teknik Servis olarak, özel sterilizasyon yöntemlerimiz ile hijyen koşullarını yerine getirmeye büyük önem veriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here